İstanbul’da Açık Havuz Keyfi
6 Temmuz 2015  //  By:   //  MEKAN  //  No Comment

Wyndham Grand İstanbul Levent, gün boyu güneşlenme imkanı ile de size ayrıcalıklı bir ortam sunuyor.

İstanbul’un merkezindeki özel konumu ve gün boyu güneş gören bir mimarisi ile size ayrıcalıklı bir havuz keyfi vaat eden Wyndham Grand İstanbul Levent, yazın en güzel dönemlerinde tatil tadında yaşanacak havuz keyfi için çok özel seçenekler hazırlıyor.

Buz Gibi İçecekler

Wyndham Grand İstanbul Levent, açık havuzun bulunduğu bölümde yer alan Pool Bar ile yaz sıcağında serinlemek için misafirlere özel olarak hazırlanmış buz gibi içecekler ve lezzetli yiyecekler sunuyor.

Şehrin Yorgunluğunu Üzerinizden Atın
Kolay ulaşım olanağı ile herkesin beğenisini kazanan Wyndham Grand İstanbul Levent’in açık havuzunda yüzmenin keyfini süren misafirler, aynı anda yudumladıkları içeceklerle şehrin yorgunluğunu üzerinden atmanın keyfini sürecek.

Minik Misafirlere Özel Havuz
Wyndham Grand İstanbul Levent, 40 cm derinliğe sahip çocuk havuzu ile 7’den 70’e herkese eğlenceli bir yaz ile buluşturuyor. Ebeveynleri ile birlikte yazın keyfini doyasıya yaşamak isteyen minik misafirlerinin güvenliğini de ön planda tutan Wyndham Grand İstanbul Levent ile çocuklar yaz tatillerini unutulmaz geçirecek.

*Hafta içi havuz girişi KDV dahil 95 TL
*Hafta sonu havuz girişi KDV dahil 140 TL
*3 aylık açık havuz ve Qualitasspa Üyeliği ( kapalı havuz, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness center, stüdyo seansları ) KDV dahil 1200 TL

About the Author :

En kaliteli ve özgün içerik.

Related News

Leave a reply