Plantronics BackBeat FIT
6 Temmuz 2015  //  By:   //  ÇOCUK FİLMLERİ  //  No Comment

BackBeat FIT’in yeni kırmızı rengini müzik severlere sunan Plantronics, kulaklıkla müzik dinlerken telefon görüşmelerinizi de yanıtlamanıza imkan sunuyor. Gelen çağrıları kulaklık üzerindeki tuşlardan kontrol edebildiğiniz Plantronics BackBeat FIT sporseverlerin gözdesi olacak. Kablo karmaşası yaşamayacağınız BackBeat FIT’in ters düz edilebilen kol bandı spor sırasında telefonunuzu koruduğu gibi antrenman sonrasında ise kulaklığınızı koruyup şarj edebiliyor. BackBeat FIT’in ter geçirmeyen ve suya dayanıklı olmasını sağlayan P2i nano teknoloji kaplaması da Plantronics’i tercih etme nedenlerinin başında geliyor.

Plantronics’in BackBeat FIT kablosuz kulaklıklarını Hepsiburada, Lydia, Troy ve belirli Turkcell ve Vatan Bilgisayar mağazalarında bulabilirsiniz.

Plantronics BackBeat FIT’in satış fiyatı 399.00TL’dir.

Plantronics Hakkında: 1962 yılında uçak pilotları için ilk hafif iletişim kulaklığını tasarlayan Plantronics, bugün her türlü ihtiyaca uygun ürünleriyle dünyanın önde gelen kulaklık tasarımcı ve üreticisi konumunda. Plantronics ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kulaklıklar, ofiste, evde, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıklar, masa ve cep telefonlarının yanı sıra oyun oynamak ve müzik dinlemek için özel olarak tasarlanmış kulaklıklar da bulunuyor. Plantronics kulaklıklarda ses kalitesi ve tasarıma özel önem gösteriliyor. Fortune 500’e giren şirketlerin yüzde 98’ine ürünleriyle hizmet veren ve 2005 yılında Türkiye’ye gelen Plantronics, hem yurt içi hem yurt dışı pazarında önemli bir yere sahip.

PlantronicsBackBeatFitKirmizi

About the Author :

En kaliteli ve özgün içerik.

Related News

Leave a reply