Zayıflatan 11 Tüyo
8 Temmuz 2015  //  By:   //  ÇOCUK FİLMLERİ  //  No Comment

Beslenme uzmanları ve spor eğitmenlerinden zayıflatan 11 tüyo..

1- Çok su için. Herkes için farklılık göstermekle birlikte, günde 8 bardak su içebilirsiniz. Yemekte su içmek sindirimi, dolayısıyla metabolizmayı yavaşlatır. Önerilen su miktarını genellikle hareket halindeyken içmeniz önerilir.

2- Doğal yiyecekleri tercih edin. Azodicarbonamide, carrageenan, potassium bromate, soy isolate, brominated bitkisel yağı ve partially-hydrogenated bitkisel yağları, şeker, un, rafine un, zenginleştirilmiş buğday, yüksek fruktozlu mısır şurubu, şeker, yapay tatlandırıcılar, tat vericiler, renkler, karamel boyama, sakarin, aspartam, acesulfamepotassium, boyalar, diasetilin ve sadece düz “yapay tatlandırıcı, koruyucular, sodyum nitrat / nitrit, BHA, TBHQ, BHT, heptil paraben ve propil galat gibi terimler içeren yiyeceklerden uzak durun.

3- Asla aç kalmayın. Kendinizi aç bıraktığınız zaman metabolizma kritik duruma geçtiğinizde her kalori önemli hale gelir. Metabolizma kritik durum algısı sebebiyle daha yavaşlar. Enerjiniz azalırsa kaslarınız kendini yemeye başlar yani kaslarınız azalır.

4- Kafein vücudunuzdaki yağ hücrelerini parçalar. Kahve ya da yeşil çay vücudunuzdaki kafein seviyesini arttırmanıza yardımcı olur.

5- Her zaman aktif olun. Vücudunuzu koruyun, doğru beslenin ve sıkı çalışın. Hatta bazen rahatlamak için eve çekilin.

6- Hayalinizdeki vücuda kavuşmak için kararlı olun.

7- Likit kaloriden uzak durun. Şeker içeren, gazlı içecekler ile yiyecekleri tüketmeyin.

8- Yağ yiyin. Kötü kolesterolü takip etmeli ve HDL kolesterolü yükseltmelisiniz. Sağlıklı yağ asidi yemeyi ihmal etmeyin. Bakliyat, somon, avakado, garliki ıspanak, fındık, badem ve ceviz yiyin.

9- Günde 6-7 kere yemek yiyin. Gün boyu sadece çay, su, vitamin kullanmak yerine her 1,5 – 2 saatte bir sağlıklı şeyler yiyin.

10- Tartıdaki sayılara güvenmeyin. Kaslar yağdan daha ağırdır. Kaslandığınızda normalden olduğundan daha kilolu olursunuz. Bu nedenle kas ve yağınızı ölçün.

11- Kilo vermek için inatçı olun. Büyük ve harika sonuçlar hemen olmaz. Zayıflamak için kararlı ve inatçı olun.

About the Author :

En kaliteli ve özgün içerik.

Related News

Leave a reply